Ki-Mit-Főz "Fözzünk együtt" Fesztivál Diósförgepatonyban!
Kedves Falubeliek! 2026. június 6-án, szombaton újra benépesül a diósförgepatonyi focipálya! Egy fergeteges, közös, főzős-piknikezős családi napra hívunk és várunk mindenkit, ahol a nap mottója: Sport és egészség!
Hozzatok jókedvet, a fakanalat, a családot és a barátokat – a részletes programról mi gondoskodunk:
• 14:00 - 20:00 Légvárak és izgalmas ügyességi játékok a legkisebbeknek
• 15:00-tól Tűzoltóvonat, krétarajzolás, hajfonás, egészség sarok , egész napos zene
• 17:00 A Rozmaring vegyeskar előadása
• 17:30 Zumba Kašpar Andival – rázzuk fel a délutánt!
• 18:30 Pilates Lelkes Mónikával – testnek és léleknek
• 21:00 Brazilok – szabadtéri filmvetítés a csillagos ég alatt!
Tipp: A esti mozihoz és a délutáni piknikhez érdemes plédet vagy kempingszéket hoznotok magatokkal!
Legyünk minél többen, töltsünk el egy felejthetetlen napot együtt! A rendezvény Diósförgepatony község támogatásával valósul meg. Mindenkit szeretettel várunk!
#diósförgepatony #kimitfőz #családinap #sportésegészség #szabadtérimozi

